Agencja Modelek M P S

home_site_models_photomodelsmodels_photomodels_menhostessesfaceskursy modelingowejob_castings

AGENCJA MODELEK FOTOMODELEK HOSTESS

be a modelzapytanie ofertowephotographysite mapabout_uscontact

PRACA DLA HOSTESS I HOSTÓW

Potrzebne bardzo atrakcyjne Hostessy z Warszawy do pracy podczas gali wręczenia nagród biznesowych dniu 29 sierpnia 2015. Obecność kamer.

Termin:
29 sierpnia 2015.

Godziny pracy:
Od 18:00 do 23:00

Zakres obowiązków:
Witanie gości, przyjmowanie wizytówek, kierowanie do właściwego miejsca, żegnanie gości i wręczanie upominków oraz pomoc prowadzącym galę - podawanie nagród, dyplomów i kwiatów.

Wymagania:
Szukamy naprawdę bardzo atrakcyjnych Hostess, ładna twarz, zgrabna sylwetka, wzrost min. 174 cm, z wysoką kulturą osobistą i profesjonalnym podejściem do obowiązków. Odpadają osoby z tatuażami na twarzy, szyi oraz dłoniach.

Strój obowiązujący: 
Eleganckie czarne sukienki zapewnione przez organizatora. Hostessy we własnym zakresie czarne klasyczne szpilki.

Wysokość wynagrodzenia: 

380 PLN

Proszę wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej w uwagach wpisując "TOP".

Natomiast aktualne zdjęcia, prosimy przesyłać na nasz adres mailowy mps@models-promotion.com z dopiskiem "TOP". Prosimy nie przesyłać tzw. selfie, zdjęć w okularach słonecznych, zdjęć robionych telefonem i kiepskiej jakości.

 

Do góry strony
Kogo szukamy

 

Szukamy kandydatek/ów na Modelki i Modeli, chcących wyjechać i pracować w zagranicznych agencjach modelek (Mediolan, Paryż, Pekin, Szanghaj, Nowy Jork, Tokio). Osób chcących pracować jako Hostessy i Hości. Szukamy także fotogenicznych ludzi do banku twarzy, którzy chcieliby występować w reklamach TV, sesjach zdjęciowych itp. Jeżeli jesteś jedną z tych osób, zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znajduje się tutaj. Zapraszamy także do współpracy doświadczone osoby zajmujące się wizażem, układaniem fryzur, stylizacją oraz projektowaniem.

Praca dla Hostess

 

Jeżeli jesteś Hostessą i szukasz pracy, tu znajdziesz ogłoszenia. Więcej informacji tutaj

Castingi do reklam, sesji zdjęciowych, pokazów mody itp

 

Jeżeli chcesz być na bieżąco z organizowanymi przez naszą agencję castingami do reklam, sesji zdjęciowych itp, zajrzyj tutaj

Kursy modelingu

 

Szkolenia z zakresu modelingu są otwarte dla wszystkich chętnych osób, nie stawiamy ograniczeń w zakresie wzrostu, wieku, płci, urody itp. Organizujemy warsztaty modelingu, fotomodelingu oraz fotomodelingowo-aktorskie. Więcej informacji tutaj

Gdzie pracujemy

 

Nasze Modelki i Hostessy pracują w całym kraju, w takich miastach jak: Warszawa, Poznań, Łódź, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Kraków, Kielce, Radom, Szczecin, Olsztyn, Lublin, Białystok, Bydgoszcz, Toruń, Zielona Góra, Opole, Rzeszów i wielu innych oraz poza granicami kraju.

Tani druk

 

Zamawiasz u nas Modelki, Hostessy? Zamów również ulotki, kalendarze, plakaty. Więcej informacji tutaj. Tanie plakaty. Więcej informacji tutaj

Uwaga!

 

Prosimy nie mylić nas z Promotion Studio, które wybrało sobie nazwę mogącą niektórych wpowadzać w błąd i kojarzyć się z nami - agencją M P S.Nie upoważnialiśmy także żadnych fotografów, aby dla nas, ani w naszym imieniu przeprowadzali castingi, zdjęcia próbne, itp.Nasza Agencja Modelek nie posiada profilu na Naszej Klasie (nk.pl). Nie wysyłamy tam wiadomości z propozycją współpracy. Zawsze wysyłamy wiadomości z maila służbowego, nigdy z darmowej poczty typu: @onet.pl, @gmail.com, @wp.pl itd.