Agencja Modelek M P S

home_site_models_photomodelsmodels_photomodels_menhostessesfaceskursy modelingowejob_castings

AGENCJA MODELEK FOTOMODELEK HOSTESS

be a modelzapytanie ofertowephotographysite mapabout_uscontact

Do góry strony

 

Zgłoszenia w innej formie niż poprzez formularz nie sa rozpatrywane.

Niestety nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie zgłoszenia, odpowiadamy jedynie osobom, z którymi chcielibyśmy nawiązać współpracę w najbliższym czasie.

UWAGA! Maksymalna wielkość jednego zdjęcia to 2 MB. Dopuszczalne fotmaty: jpg, tif, png, bmp, pdf.

Prosimy o staranne wypenienie formularza.

PRZEJDŹ DO FORMULARZA

Warsztaty fotomodelingowo-aktorskie

 

Kogo szukamy

 

Szukamy kandydatek/ów na Modelki i Modeli, chcących wyjechać i pracować w zagranicznych agencjach modelek (Mediolan, Paryż, Pekin, Szanghaj, Nowy Jork, Tokio). Osób chcących pracować jako Hostessy i Hości. Szukamy także ludzi do banku twarzy, którzy chcieliby występować w reklamach TV, brać udział w sesjach zdjęciowych itp. Jeżeli jesteś jedną z tych osób, zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znajduje się tutaj.

Zapraszamy także do współpracy doświadczone osoby zajmujące się wizażem, układaniem fryzur, stylizacją oraz projektowaniem.

Jak zamieścić zdjęcia na naszej stronie

 

Masz kilka opcji do wyboru. Więcej informacji tutaj

Castingi do reklam, sesji zdjęciowych, pokazów mody itp

 

Jeżeli chcesz być na bieżąco z organizowanymi przez naszą agencję castingami do reklam, sesji zdjęciowych itp, zajrzyj tutaj

Kursy modelingu

 

Szkolenia z zakresu modelingu są otwarte dla wszystkich chętnych osób, nie stawiamy ograniczeń w zakresie wzrostu, wieku, płci, urody itp. Organizujemy warsztaty modelingu, fotomodelingu oraz fotomodelingowo-aktorskie. Więcej informacji tutaj

Gdzie pracujemy

 

Nasze Modelki i Hostessy pracują w całym kraju, w takich miastach jak: Warszawa, Poznań, Łódź, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Kraków, Kielce, Radom, Szczecin, Olsztyn, Lublin, Białystok, Bydgoszcz, Toruń, Zielona Góra, Opole, Rzeszów i wielu innych oraz poza granicami kraju.

Tani druk

 

Zamawiasz u nas Modelki, Hostessy? Zamów również ulotki, kalendarze, plakaty. Więcej informacji tutaj. Tanie plakaty. Więcej informacji tutaj

Uwaga!

 

Nie upoważnialiśmy żadnych fotografów, aby dla nas, ani w naszym imieniu przeprowadzali castingi, zdjęcia próbne itp. Nasza Agencja Modelek nie posiada profilu na Naszej Klasie (nk.pl). Nie wysyłamy tam wiadomości z propozycją … współpracy. Zawsze wysyłamy wiadomości z maila służbowego, nigdy z darmowej poczty typu: @onet.pl, @gmail.com, @wp.pl itd.