Agencja Modelek M P S

home_site_models_photomodelsmodels_photomodels_menhostessesfaceskursy modelingowejob_castings

AGENCJA MODELEK FOTOMODELEK HOSTESS

be a modelzapytanie ofertowephotographysite mapabout_uscontact

PRACA DLA HOSTESS I HOSTÓW

Praca dla atrakcyjnych hostess z Poznania w dniu 07.01.2017 (sobota) podczas Samorządowego Spotkania Noworocznego z Wojewodą i Prezydentem.

Termin:
07.01.2017 (sobota)

Godziny pracy:
od 19.00 do 22.00 max do 22.30 ( 3 lub 3,5 godz.)

Zakres obowiązków:
praca na stoisku sponsora - głównie stanie i uśmiechanie się, ew. udzielanie prostych informacji o firmie i wręczanie materiałów reklamowych, itp.

Wymagania:
wzrost ok. 173-180 cm, reprezentacyjna, inteligentna, sympatyczny uśmiech, wysoka kultura osobista, z profesjonalnym podejściem do powierzonych obowiązków.

Strój obowiązujący: 
we własnym zakresie hostessy zapewniają ciemne garsonki, białe koszule, rajstopy w kolorze cielistym oraz pełne buty (zakryte palce i pięty) na obcasie (nie za wysokim ok. 7 cm ) i delikatny makijaż.

Wysokość wynagrodzenia: 

140 zł/os. "na rękę" płatne zaraz po imprezie.

Proszę wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej w uwagach wpisując "Nowy Rok".

 

Do góry strony
Kogo szukamy

 

Szukamy kandydatek/ów na Modelki i Modeli, chcących wyjechać i pracować w zagranicznych agencjach modelek (Mediolan, Paryż, Pekin, Szanghaj, Nowy Jork, Tokio). Osób chcących pracować jako Hostessy i Hości. Szukamy także fotogenicznych ludzi do banku twarzy, którzy chcieliby występować w reklamach TV, sesjach zdjęciowych itp. Jeżeli jesteś jedną z tych osób, zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znajduje się tutaj. Zapraszamy także do współpracy doświadczone osoby zajmujące się wizażem, układaniem fryzur, stylizacją oraz projektowaniem.

Praca dla Hostess

 

Jeżeli jesteś Hostessą i szukasz pracy, tu znajdziesz ogłoszenia. Więcej informacji tutaj

Castingi do reklam, sesji zdjęciowych, pokazów mody itp

 

Jeżeli chcesz być na bieżąco z organizowanymi przez naszą agencję castingami do reklam, sesji zdjęciowych itp, zajrzyj tutaj

Kursy modelingu

 

Szkolenia z zakresu modelingu są otwarte dla wszystkich chętnych osób, nie stawiamy ograniczeń w zakresie wzrostu, wieku, płci, urody itp. Organizujemy warsztaty modelingu, fotomodelingu oraz fotomodelingowo-aktorskie. Więcej informacji tutaj

Gdzie pracujemy

 

Nasze Modelki i Hostessy pracują w całym kraju, w takich miastach jak: Warszawa, Poznań, Łódź, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Kraków, Kielce, Radom, Szczecin, Olsztyn, Lublin, Białystok, Bydgoszcz, Toruń, Zielona Góra, Opole, Rzeszów i wielu innych oraz poza granicami kraju.

Tani druk

 

Zamawiasz u nas Modelki, Hostessy? Zamów również ulotki, kalendarze, plakaty. Więcej informacji tutaj. Tanie plakaty. Więcej informacji tutaj

Uwaga!

 

Prosimy nie mylić nas z Promotion Studio, które wybrało sobie nazwę mogącą niektórych wpowadzać w błąd i kojarzyć się z nami - agencją M P S.Nie upoważnialiśmy także żadnych fotografów, aby dla nas, ani w naszym imieniu przeprowadzali castingi, zdjęcia próbne, itp.Nasza Agencja Modelek nie posiada profilu na Naszej Klasie (nk.pl). Nie wysyłamy tam wiadomości z propozycją współpracy. Zawsze wysyłamy wiadomości z maila służbowego, nigdy z darmowej poczty typu: @onet.pl, @gmail.com, @wp.pl itd.