Agencja Modelek M P S
Jak zamieścić zdjęcia na naszej stronie

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, którzy oczekują od nas coraz to nowszych twarzy do reklam i katalogów, postanowiliśmy eksperymentalnie, na okres kilku miesięcy wprowadzić nowe zasady umieszczania zdjęć w naszym Banku Twarzy i w dziale Hostess.

Jeżeli spełniasz kryteria Modelki ( kliknij, aby zobaczyć jakie kryteria musi spełnić Modelka), to jak w każdej dobrej agencji, nie musisz wykładać pieniędzy ze swojej kieszeni na portfolio, sesje zdjęciowe, kompozyty, itp. Jeżeli jednak nie spełniasz tych kryteriów, a chcesz spróbować, uważasz, że masz szanse jako fotomodelka, hostessa lub osoba w Banku Twarzy - to w tym czasie umożliwiamy umieszczenie zdjęć każdej chętnej osobie, niezależnie od wieku i płci. Ponieważ potrzebne są bardzo zróżnicowane typy urody - nie będziemy nikogo oceniać. Oczywiście osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę rodziców/opiekunów prawnych.

Masz kilka opcji do wyboru:

1. Jeżeli dysponujesz swoimi aktualnymi i profesjonalnymi zdjęciami (format A4, rozdzielczość 300dpi), możemy je umieścić na naszej stronie nie pobierając od Ciebie żadnych opłat. Ponieważ musimy przestrzegać praw autorskich - musisz dysponować pisemną zgodą fotografa (umową) na przekazanie nam nieodwołalnych praw do wykorzystania tych zdjęć na naszej stronie internetowej oraz do druku bezpłatnych kalendarzy, plakatów służących promocji Twojej osoby i naszej agencji, a przekazywanych nieodpłatnie naszym niektórym Klientom oraz zgodę na ich nie podpisywanie i niezbędną obróbkę. Zdjęcia nie mogą zawierać żadnych napisów, nazwisk, logo, adresów itp. Konieczna też będzie Twoja wizyta w naszym biurze, w Warszawie celem weryfikacji wymiarów, danych osobowych itp.

Jeżeli jednak nie posiadasz aktualnych, profesjonalnych zdjęć i zgody fotografa, to możesz skorzystać z poniższych opcji:

2. Sesja fotograficzna z wizażystką w naszym studiu, w Warszawie lub Poznaniu. Kilka stylizacji. Kilka upięć włosów. Retusz i obróbka komputerowa. W czasie sesji robione jest kilkadziesiąt zdjęć, z których wybrane zostają najlepsze. Cena netto sesji to 600 PLN. W cenę wliczone jest przekazanie nam przez fotografa praw do tych zdjęć, wykonanie strony internetowej, umieszczenie jej i utrzymanie na naszym serwerze przez minimum dwa lata, usługa wizażystki, retusz i obróbka komputerowa oraz gratis wykonanie 10 dodatkowych zdjęć (tzw. polaroidów), wyłącznie do naszej wewnętrznej bazy (zdjęcia dodatkowe prezentowane tylko potencjalnym klientom). 100% gwarancji na umieszczenie tych zdjęć na naszej stronie internetowej. Kliknij tu, aby zamówić sesję zdjęciową.

3. Profesjonalna sesja zdjęciowa z wizażystką, stylistką i fryzjerem. W Warszawie lub Poznaniu. Wiele stylizacji, fryzur i dodatków. Retusz i obróbka komputerowa. W czasie sesji robione jest kilkadziesiąt zdjęć, z których wybrane zostają najlepsze. Cena netto sesji, to 1500 PLN. W cenę wliczone jest przekazanie nam przez fotografa praw do tych zdjęć, wykonanie strony internetowej, umieszczenie jej i utrzymanie na naszym serwerze przez minimum dwa lata, usługa wizażystki, stylistki i fryzjera, stroje do sesji, dodatki, retusz i obróbka komputerowa oraz gratis wykonanie 10 dodatkowych zdjęć (tzw. polaroidów), wyłącznie do naszej wewnętrznej bazy (zdjęcia dodatkowe prezentowane tylko potencjalnym klientom). 100% gwarancji na umieszczenie tych zdjęć na naszej stronie internetowej. Dodatkowo modelka może otrzymać w prezencie kalendarz ze zdjęciami z tej sesji. Kliknij tu, aby zamówić profesjonalną sesję zdjęciową.

Castingi do reklam, sesji zdjęciowych, pokazów mody itp

 

Jeżeli chcesz być na bieżąco z organizowanymi przez naszą agencję castingami do reklam, sesji zdjęciowych itp, zajrzyj tutaj

Kursy modelingu

 

Szkolenia z zakresu modelingu są otwarte dla wszystkich chętnych osób, nie stawiamy ograniczeń w zakresie wzrostu, wieku, płci, urody itp. Więcej informacji tutaj

Gdzie pracujemy

 

Nasze Modelki i Hostessy pracują w całym kraju, w takich miastach jak: Warszawa, Poznań, Łódź, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Kraków, Kielce, Radom, Szczecin, Olsztyn, Lublin, Białystok, Bydgoszcz, Toruń, Zielona Góra, Opole, Rzeszów i wielu innych oraz poza granicami kraju.

Tani druk

 

Zamawiasz u nas Modelki, Hostessy? Zamów również ulotki, kalendarze, plakaty. Więcej informacji tutaj. Tanie plakaty. Więcej informacji tutaj

Uwaga!

 

Prosimy nie mylić nas z Promotion Studio, które wybrało sobie nazwę mogącą niektórych wpowadzać w błąd i kojarzyć się z nami - agencją M P S.Nie upoważnialiśmy także żadnych fotografów, aby dla nas, ani w naszym imieniu przeprowadzali castingi, zdjęcia próbne, itp.Nasza Agencja Modelek nie posiada profilu na Naszej Klasie (nk.pl). Nie wysyłamy tam wiadomości z propozycją współpracy. Zawsze wysyłamy wiadomości z maila służbowego, nigdy z darmowej poczty typu: @onet.pl, @gmail.com, @wp.pl itd.